Trzecim przeciwnikiem Czarnych Szczecin w Pucharze Zimy będzie Pomorzanin Przybiernów. Po meczach z zespołami z B klasy, pora na spotkanie z klubem z A klasy.
 

Sytuacja Czarnych w grupie jest spokojna. Po dwóch zwycięstwach, po 3:2 z Future Szczecin i Okrętem Szczecin, są pewni awansu i to z pierwszego miejsca w tabeli. Pozostało dokończyć rywalizację w grupie i czekać na wyłonienie przeciwnika w meczu o awans do ćwierćfinału.
 

Tym razem Czarni zagrają w niedzielę. Przeciwnikiem będzie Pomorzanin Przybiernów, który może pozostać w rozgrywkach tylko w razie zwycięstwa, porażki Okrętu z Future, a do tego wypracowania lepszego bilansu goli niż Future. Nie ma co ukrywać, że sytuacja przeciwnika jest skomplikowana. Na razie zdobył tylko punkt.
 

Za Pomorzaninem porażka 0:1 z Okrętem i remis 2:2 z Future. Nawet biorąc pod uwagę towarzyski charakter Pucharu Zimy, można mówić o wynikach poniżej oczekiwań. W rundzie jesiennej zespół z Przybiernowa osiągał najlepsze wyniki w lidze spośród klubów w grupie. Jest wiceliderem w "bałtyckiej" A klasie ze stratą punktu do Korony Stuchowo.
 

Pomorzanin pozostaje w walce o powrót do okręgówki. W 2013 wskoczył na szósty poziom rozgrywek, ale skończyło się to nieszczęśliwie wycofaniem z rozgrywek już po rundzie jesiennej. Sportowo nie szło Pomorzaninowi najgorzej, ale organizacyjnie nie podołał wyzwaniu.
 

Nasz przeciwnik nie jest lwem medialnym. Odwiedzenie jego strony internetowej to prawdziwa podróż w czasie do internetu z roku 2012, w której z administratorami trzeba kontaktować się przez Gadu-Gadu. Na boisku Pomorzanin stara się powrócić do najlepszego okresu w tym wieku.
 

Mecz Czarnych z Pomorzaninem rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14 na boisku przy ulicy Pomarańczowej.

Z POMORZANINEM NA KONIEC WALKI W GRUPIE

01 lutego 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023