Po raz kolejny Hoża była świadkiem genialnego spotkania ludzi o dobrych sercach! 

W minioną niedzielę 19 Września byliśmy świadkami już czwartego Festynu Charytatywnego organizowanego przez Czarnych Szczecin. Drugi raz zbieraliśmy fundusze na naszego zawodnika Bartka Chmielewskiego, który w ubiegłym roku w marcu zaczął tracić wzrok. Poprzednia edycja Festynu
Charytatywnego pomogła w rehabilitacji Bartka, co sprawiło poprawę widzenia u naszego małego zawodnika! W tym roku mamy nadzieję, że uzbierane fundusze w kwocie 17 384,14 zł również przyczynią się do poprawy!

 

Na Hożej można było poczuć atmosferę rodziny. Mimo nieprzychylnej pogody na Festyn przybyło wiele osób, głównie całymi rodzinami, aby razem spędzić z nami czas, a przy okazji pomóc w zbiórce pieniędzy. Na samym Festynie było mnóstwo atrakcji, z których mogli skorzystać zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy:  

- Animacje taneczne z Superbohaterami

- Przejażdżka amerykańskim radiowozem

- Dmuchane Zamki 

- Przeciąganie liny i rzut beczką 

- Strzelnica Łucznicza 

- Strzelnica Paintballowa 

- Malowanie twarzy 

- Bańki mydlane

- Zabawy muzyczne 

- Przejażdżka Quadem 

- Strzelanie z Broni oraz stoisko z replikami 

- Zawody biegowe dla wszystkich

 

W niedziele również byliśmy organizatorem 8 turniejów Pierwszej Piłki w różnych kategoriach wiekowych, zaczynając od Skrzata, a kończąc na Orliku Starszym. To bardzo ważny rok dla rozgrywek Pierwszej Piłki, ponieważ projekt zainicjowany przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej 3 lata temu po raz pierwszy został przeniesiony na arenę ogólnopolską, Ma on za zadanie szerzyć radość i pasję do piłki nożnej w najmłodszych grupach wiekowych bez uwzględnienia wyników meczów oraz tabel turniejowych!

 

Poza atrakcjami i turniejami piłkarskimi postaraliśmy się również o to, aby każda osoba przebywająca na Festynie nie była głodna. Otwarte były stoiska z watą cukrową, domowymi wypiekami, ciepłą kawą i herbatą oraz stoisko z kiełbaskami z grilla lub ogniska. Nie zabrakło również babeczek, owoców oraz lemoniady dla każdego!

 

Ważnym punktem całego dnia były aukcje charytatywne, które zgromadziły dużą liczbę odbiorców. Obecni ludzie prześcigali się między sobą podbijając cenę licytowanego towaru, aby go zdobyć i przy okazji zasilić konto zbiórki dla Bartka! Warto wspomnieć, że część z przedmiotów aukcyjnych przekazały osoby prywatne, a nawet młodzi zawodnicy naszej Akademii!

 

O zdjęcia z tego wspaniałego dnia zadbał Krzysztof Kaczmarek Fotografia | Facebook

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak podziękować za wspólnie spędzony czas i tak liczną pomoc dla Bartka w jego walce o odzyskanie wzroku. 

Pamiętajmy - dobro wraca!

 

Za nami Festyn Charytatywny dla Bartka!

23 września 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023