W okresie 25 czerwca- 4 lipca nasi podopieczni przebywali na obozie sportowym w Zatoniu!

25 czerwca, po zakończeniu roku szkolnego, nasi młodzi adepci piłki nożnej wybrali się na obóz sportowy do małej miejscowości Zatonie, nieopodal Złocieńca, które znajduje się w malowniczej okolicy jeziora Lubie. Do  całej naszej dyspozycji było Centrum Rekreacyjno- Wypoczynkowe POLUBIE.

Poza treningami, które odbywały się codziennie w zależności od pogody oraz dostępnego czasu, na naszych podopiecznych czekało wiele atrakcji programowych, w których mogli miło i przyjemnie spędzić razem czas dowiadując się nowych rzeczy. W czasie trwania obozu sportowego wybraliśmy się do Parku Owadogigant znajdującego się w Lubnicy oraz Parku Pomerania znajdującego się w Dygowie. Podczas pobytu w Parku Owadogigant również dzieci mogły skorzystać z innych atrakcji jak gokarty, kręgle, autodromy oraz wielkie dmuchane zamki pełniące rolę zjeżdżalni!

Dodatkowo na ośrodku , między treningami, odbywały się różnego rodzaju aktywności, takie jak minigolf, siatkówka plażowa oraz warsztaty plastyczne. Dzieci wzięły również udział w pracach społecznych polegających na sprzątaniu ośrodka wypoczynkowego ze śmieci. Organizatorzy wyszli z inicjatywą usamodzielniania obozowiczów i przeprowadzili lekcję robienia prania!

 

To był intensywny czas, za który dziękujemy zarówno obozowiczom, za duże zaangażowanie w zajęcia i chęć spędzania wspólnego czasu, jak i rodzicom za zaufanie i powierzenie nam opieki nad własnymi pociechami! 

za nami obozowe szaleństwo!

07 lipca 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023