Seniorzy Czarnych Szczecin wrócili z krótkiego zgrupowania. Poza treningami piłkarskimi i taktycznymi, nie zabrakło czasu na zintegrowanie się przed rozpoczęciem sezonu.

Na nieco ponad tydzień przed ligową inauguracją Czarni Szczecin pojechali na krótkie zgrupowanie. Trener i piłkarze spędzili ze sobą kilka dni, w których nie zabrakło czasu na taktyczne przygotowanie do zbliżającego się dużymi krokami sezonu.

Trener Krzysztof Stolorz na odprawach taktycznych pokazywał Czarnym organizację i zaangażowanie w obronie na przykładzie Rakowa Częstochowa. Jak uczyć się, to do najlepszych, chociaż w polskiej piłce.

Nie zabrakło okazji do integrowania się zespołu. Nocne piłkarzy rozmowy to tylko początek. Drużyna wybrała się na wspólne szaleństwo na skuterach wodnych. Bezwietrzna i upalna pogoda pasowała idealnie do tej rozrywki. Wody pobliskiego akwenu zostały opanowane przez Czarnych.

Gospodarzem zgrupowania był ośrodek Gumiś Czarnocin, któremu dziękujemy za jak zwykle wspaniałą gościnę.

W drodze powrotnej do Szczecina drużyna zwyciężyła 4:3 w sparingu z Promieniem Mosty. W nim odwróciła wynik 1:3, a rozstrzygnęła pojedynek strzałem kapitana Tomasza Sosnowskiego w doliczonym czasie. Następny mecz Czarni rozegrają już o punkty w A klasie.
 

ZA NAMI ZGRUPOWANIE

22 sierpnia 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023