Mimo ambitnej i walecznej postawy, Trampkarze Starsi musieli uznać wyższość swoich rówieśników reprezentujących barwy Arkonii Szczecin.

W niedzielne popołudnie zespół Trampkarzy starszych AMF Czarnych Szczecin, prowadzony przez trenera Piotra Szyłko, podejmował na własnym boisku zespół Arkonii Szczecin.

W pierwszej połowie meczu największym rywalem obu drużyn był porywisty wiatr, który uniemożliwiał przeprowadzania składnych i zespołowych akcji. Mimo to, zarówno Czarni, jak i Arkonia, potrafili znaleźć drogę do bramki przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla przyjezdnych po bramce zdobytej przez błąd ustawienia zawodników Czarnych po wrzucie piłki z autu. Gospodarze w końcówce pierwszej połowy dwukrotnie mogli odrobić straty, ale raz świetnie interweniował bramkarz gości, a za drugim razem, piłkę z linii bramkowej wybił obrońca.

Druga połowa to determinacja i uporczywe ataki Czarnych, którzy dość szybko doprowadzili do wyrównania po uderzeniu z  pola karnego, którym popisał się Kacper Bielawski. Po strzelonej bramce zawodnicy trenera Szyłki nadal przeważali, dając do zrozumienia, że chcą ten mecz wygrać. Arkonia broniła się umiejętnie i czekała na błąd przeciwnika. Skuteczna gra w obronie oraz indywidualne błędy obrońców Czarnych przełożyły się na ponowne objęcie prowadzenia przez przyjezdnych. Końcówka meczu to szalone ataki Czarnych oraz skuteczna kontra zawodników Arkonii Szczecin, którzy ustalili wynik spotkania.

AMF Czarni Szczecin- Arkonia Szczecin 1:3 (0:1)