Przyjemnie i pracowicie zakończyliśmy sezon 2020/21 w Akademii Czarnych Szczecin. 

Na zakończenie sezonu wybraliśmy 19 czerwca, czyli ostatnią sobotę, w trakcie trwania roku szkolnego. Lejący się z nieba żar, nie pozwolił zgromadzić nam wszystkich zawodników i zawodniczek, ale Ci, którzy dotarli, na pewno nie żałują.

Rozpoczęliśmy od wewnętrznego turnieju piłki nożnej na dwóch boiskach, w którym udział wzięły 4 drużyny podzielone na grupy wiekowe. W samym turnieju każda drużyna zagrała trzy mecze, a głównym założeniem było czerpanie radości z rywalizacji piłkarskiej. W trakcie turnieju zarówno dzieci jak i ich rodzice korzystali poczęstunku. Biorąc pod uwagę pogodę, panującą w sobotę, nie mogło zabraknąć lodów i zimnej lemoniady dla każdego!

Po turnieju dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w akcji dosiewania trawy na naszym boisku oraz sadzeniu drzew i krzewów na obiektach sportowych Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie przy ulicy Hożej 6. - Zależy nam, aby takimi akcjami uczyć dzieci odpowiedzialności za wspólne mienie, boisko i cały kompleks sportowy to nasz piłkarski dom, a o dom trzeba dbać wspólnie - opowiada prezes Czarnych, Jakub Cicio. - Chcemy by już od początku swojej sportowej przygody, nasi podopieczni rozumieli, że trawa na boisku to efekt starannej pracy, dbałości i pielęgnacji - dodaje. 

Wszystkim zgromadzonym serdecznie dziękujemy za wspólny wkład w akcję upiększania okolic naszego boiska treningowego!  Na koniec aktywnego dnia na wszystkich czekała niespodzianka w postaci pizzy!

 

 

Zakończenie sezonu Czarnych Szczecin

21 czerwca 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023