Czarni Szczecin odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe zespół Czarnych Czarnówko 3:0.

Po dwóch remisach i porażce, nasz zespół jechał do Czarnówka po pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Spotkanie rozgrywane we wczesne, niedzielne popołudnie miało dwa różne oblicza w obydwu połowach. Oba zespoły próbowały konstruować akcje i zbliżać się do bramki przeciwnika, ale to szczecinianie byli w tym aspekcie groźniejsi i już w siedemnastej minucie bramkarza gospodarzy pokonał Krzysztof Kaczmarek. Kolejne akcje przynosiły coraz to groźniejsze ataki na bramkę zespołu z Czarnówka. W 35' ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Zarośliński, a w szranki i konkury do miana bramki meczu stanął chwilę później Daniel Ziółkowski, który uderzeniem z szesnastu metrów dołożył trzecie trafienie dla zespołu ze Szczecina. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie oglądaliśmy już zupełnie inny mecz, w którym przybici przebiegiem pierwszej połowy gospodarze wycofali na pozycje obronne i skupili się na murowaniu dostępu do własnej bramki. Szczecinianie atakowali zaciekle i stanowczo, ale nie byli w stanie sforsować zaparkowanego w polu karnym autobusu gospodarzy. Trzeba też oddać, że w drugiej odsłonie, świetne zawody rozegrał bramkarz gospodarzy, który dwoił i troił, aby nie puścić bramki i wraz ze swoimi partnerami z obrony utrzymali w drugiej połowie czyste konto.

Wracamy zatem ze zwycięstwem, które cieszy i otwiera nasze statystyki w rubryce zwycięstw. Teraz czas pójść za ciosem!

Czarni Szczecin: Kuligowski - Malinowski (K), Sosnowski, Sierakowski, Kozłowski (70' Janowczyk), - Ziółkowski, Kaczmarek Maciej, Zarośliński (60' Klimko), Kaczmarek Krzysztof (66' Modliński), Warszewski (78' Nieżurawski) - Pepryk (73' Wiśniewski).