Czarni pokonali najmłodszy zespół na szczecińskiej mapie piłkarskiej - Okręt Szczecin 6:3 (3:1).

Z tym przeciwnikiem mierzyliśmy się już po raz trzeci. Dotychczas, w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, gdzie występuje drugi zespół Czarnych raz górą był Okręt, raz padł remis. Tym razem w starciu z pierwszym zespołem, było widać już różnicę pomiędzy zespołami, choć trzeba podkreślić, że przeciwnik nie pozostawał bierny i zdobył trzy bramki.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego gola na jeden zero, którego autorem był Krzysztof Kaczmarek. Niedługo później, po kontrataku goście wyrównali, a wynik remisowy utrzymywał się przez kolejne dwadzieścia minut. Wtedy to dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Tadeusz Kubiak, który ustalił wynik pierwszej połowy na 3:1. W drugiej odsłonie zobaczyliśmy w większości inną jedenastkę oraz kolejne 5 bramek. Dla gospodarzy strzelali Damian Ulewski, Adrian Wiśniewski oraz Mariusz Modliński.

Skład Czarnych:
I połowa: Król - Janowczyk, Sosnowski, Sierakowski, Andrzejewski (30' Kaczyński) - Zawodnik testowany, Kaczmarek M., Kubiak, Pilecki, Zarośliński - Kaczmarek K.
II połowa: Król - Malinowski, Sosnowski, Sierakowski, Kaczyński (60' Gawlik) - Ulewski, Kaczmarek M., Mandziuk, Wiśniewski, Modliński - Pepryk.