Akademia Czarnych Szczecin zakończyła tegoroczny okres letni. Od 20. października, przenosimy treningi na sale gimnastyczne, zarówno te w centrum miasta jak i na Żelechowej. Wyjątkiem będą tzw. "Zimowe czwartki" na Hożej.

 

Piastów / Małkowskiego.

Ze względu na zły stan techniczny sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 na Piastów, nasze zajęcia będą odbywać się 800 metrów dalej, na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 9, przy ul. Małkowskiego 12. Wejście do szkoły znajduje się przy ulicy Królowej Jadwigi - uwaga, rodzice nie mogą wchodzić na teren szkoły, a jedynie do przedsionka. Stamtąd mogą puścić dzieci na salę. Po te najmłodsze, zgłaszać się będą trenerzy i prowadzać ich do szatni, a po treningu odprowadzać i przekazywać rodzicom. Aby zapewnić optymalną przestrzeń dla każdej z grup, rozdzielamy treningi Żaków oraz Skrzatów na różne pory. Wydłużymy też czas trwania treningu grupy Smoki do 50 minut. Dni tygodnia pozostają bez zmian. Poniżej dokładna rozpiska treningów, obowiązująca od 21. października do końca marca 2021.

Szczegóły adresowe dotyczące nowej lokalizacji znajdziecie tutaj.

 

Hoża.

W tej lokalizacji, najważniejszą zmianą będzie przeniesienie czwartkowych treningów na sobotnie poranki. Podyktowane jest to brakiem dostępności hali sportowej w czwartki. Tutaj również rozłożymy treningi na dwie pory, aby zapewnić optymalną przestrzeń do potrzeb treningowych. We wtorki, młodsze dzieci trenować będą o godz 17:00, starsze o 18:20. W soboty będą to odpowiednio godzina 9:00 oraz 10:20. Wszystkie zajęcia trwać będą 70 minut, z wyjątkiem wtorkowej grupy Smoki oraz Dziewcząt do lat 6. Ten trening trwać będzie 50 minut. Poniżej dokładna rozpiska treningów, obowiązująca od 20. października do końca marca 2021.

 

Zimowe czwartki.

Jednocześnie uruchomimy dodatkową, trzecią w tygodniu jednostkę, która odbywać się będzie w czwartki na boisku typu Orlik. Tutaj również rozdzielimy grupy na młodsze i starsze i zaprosimy je odpowiednio na godz. 17:00 oraz 18:20. Warunkiem udziału dzieci w tych treningach, będzie deklaracja rodziców do trenowania przez całą zimę na boisku - nie przed każdym treningiem, ale jednorazowo, na początku okresu zimowego. Dzięki temu, będziemy mogli dobrać odpowiednią liczbę trenerów oraz właściwie zaplanować jednostki treningowe. Udział w "Zimowych czwartkach" nie będzie miał wpływu na wysokość składek. Na tych zajęciach nie będzie oddzielnych treningów dla dziewcząt, ale również je zapraszamy! Zgodnie z założeniami Polskiego Związku Piłki Nożnej, mogą one brać udział w zajęciach razem z chłopcami młodszymi od siebie o rok lub dwa.

Zimowy plan treningów Akademii

19 października 2020

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023