Za nami bardzo dobry weekend w wykonaniu Czarnych! Działo się naprawdę sporo, zresztą sami przeczytajcie! 👇🏼

 

⚽️ PIERWSZA PIŁKA 

 

➡️ Czarni Szczecin Orlik Młodszy

 

To już kolejny weekend grania dla naszej drużyny z rocznika 2012. Po pierwszym spotkaniu, które nie poszło nam zbyt dobrze, rozegraliśmy następne mecze, gdzie nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony. W kolejnych spotkaniach byliśmy drużyną przeważająca, a także prezentowaliśmy  wysokie umiejętności piłkarskie. Nie zabrakło ducha walki a także zawziętości chłopców. Jesteśmy zadowoleni z turnieju, ale również wyciągamy wnioski z pierwszego spotkania i dalej ciężko pracujemy. 💪🏼

 

➡️ Czarni Szczecin Żak Starszy  

 

W Niedzielę działo się również w Wołczkowie! Rozegraliśmy tam swoje pierwsze wiosenne mecze w turnieju Pierwszej Piłki. Gra naszego zespołu była bardzo przyjemna dla oka. Graliśmy bardzo skutecznie w ofensywie, co przyczyniło się do pobicia naszych strzeleckich rekordów. 🔥 Jeden z liderów po ostatnim meczu przyznał, że „Jako drużyna pokazaliśmy siłę, ale każdy sukces oślepia”. Na poniedziałkowym treningu po udanym dla nas weekendzie nasi chłopcy trenowali na 100%, będąc myślami już przy kolejnym turnieju. 

 

➡️ Czarne Szczecin Sikorki Starsze

 

 W minioną niedzielę nasze podopieczne rywalizowały w drugim w tym roku turnieju Pierwszej Piłki. Był to dla naszych dziewczyn bardzo dobry weekend. Zagraliśmy kilka meczy, w których pokazaliśmy siłę naszego zespołu. Tym razem piłka była po naszej stronie! Mecze rozgrywane były jak równy z równym, kreowaliśmy piękne i składne akcje co pokazywały wyniki spotkań. Gra całego zespołu była na bardzo dobrym poziomie, każda zawodniczka dała z siebie 120%. Takie mecze chcielibyśmy oglądać zawsze 🥰 Jesteśmy z naszych zawodniczek bardzo zadowoleni.

 

Zmagania naszych najmłodszych #PierwszaPiłka

12 kwietnia 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023