Pierwszy zwycięski mecz duetu Szyłko - Kucharczyk  w lidze!

To był mecz iście hokejowy, przynajmniej wynik na to wskazuje. Sam mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, ponieważ już w 20 minucie meczu prowadzili 2:0. Nasi zawodnicy wyszli na boisko z mniejszą koncentracją i mniejsza determinacją od rywala. Ale po dwóch bramkach się przebudzili. W szybkim czasie odrobili dwubramkową stratę i zaczęła się otwarta wymiana na bramki. Przy stanie 2:2 na prowadzenie wyszli goście., ale nie cieszyli się z niego długo, gdyż Czarni szybko wyrównali do stanu 3:3. Przyjezdni jednak nie odpuścili i na przerwę schodziliśmy do szatni z wynikiem 3:4. Warta jest również odnotowania skuteczność strzelecka naszego skrzydłowego Karola Wysockiego, który w pierwszej połowie meczu trafił wszystkie 3 bramki naszego zespołu.

Druga połowa meczu to całkiem inne oblicze naszego zespołu. Determinacja, wola walki i całkowita dominacja na boisku. Kwestią czasu było zdobycie następnym bramek. Chociaż przeciwnicy dobrze się bronili to Wysocki był tego dnia nie do zatrzymania. Najpierw szybka bramka remisowa na początku drugiej połowy a później systematyczne ataki naszego zespołu. Widać było chęć zwycięstwa, a przypieczętował je w końcówce meczu Dawid Skobel, który najlepiej odnalazł się w polu karnym przy rzucie rożnym i z 2 metrów wpakował piłkę do siatki. Końcowy gwizdek meczu i Czarni mogą cieszyć się z pierwszych 3 punktów w nowym sezonie!

Poniżej prezentujemy fotorelację z meczu autorstwa Szymona Wysockiego.

Czarni Szczecin - Mewa Resko 5:4 (3:4)