Czarni pokonali w czwartkowe popołudnie zespół SALOS-u Szczecin JM 4:2 (2:1).

Spotkanie mimo gorącego słońca toczyło się w szybkim tempie. Od pierwszych minut oba zespoły stwarzały sobie groźne sytuacje - najlepszą w pierwszym kwadransie mieli goście, ale piłka po groźnym strzale trafiła w słupek, a dobitkę wybili obrońcy Czarnych z linii bramkowej. Co nie udało się gościom, przyniosło bramkę gospodarzom. Szybki atak lewą stroną i podanie do Krzysztofa Kaczmarka, który z zimną krwią przyjął piłkę w polu karnym i nie dał szans bramkarzowi. Chwilę później gospodarze mogli zdobyć kolejną bramkę: po dośrodkowaniu z prawej strony, w idealnej sytuacji znalazł się Adrian Wiśniewski ale z bliska posłał piłkę w tzw. pomidory. Kwadrans później SALOS wykorzystał swoją okresową przewagę i doprowadził do remisu, a wynik pierwszej połowy ustalił w końcówce Kaczmarek, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu.

Druga połowa nie różniła się zbytnio od pierwszej. W dalszym ciągu oglądaliśmy dobre spotkanie, toczone w szybkim tempie oraz okazje bramkowe z obydwu stron. Pierwszą z nich wykorzystali Czarni, a na listę strzelców wpisał się testowany zawodnik. Dwie świetne sytuacje miał też Daniel Ziółkowski, ale w oby przypadkach piłka nieznacznie mijała bramkę. Nie pomylił się za to Tomasz Sosnowski, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi SALOS-u. Goście odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem, ustalając wynik spotkania na 4:2.

Czarni: Kuligowski - Kozłowski, Sierakowski, Sosnowski, Malinowski - Zarośliński, Kaczmarek M., Kaczmarek K., Wiśniewski, Kubiak - Pepryk.

Druga połowa: Król - Andrzejewski, Klimko, Sierakowski (70' Sosnowski), Malinowski (60' Janowczyk) - Ziółkowski, Kaczmarek M., Rosiński, Pilecki, Modliński - zawodnik testowany.