Nieudany początek spotkania z zespołem Wołczkowo-Bezrzecze, przesądził o końcowym wyniku. Gospodarze szybko zdobyli dwie bramki i nie oddali prowadzenia aż do ostatniego gwizdka arbitra.

Spotkanie miało potwierdzić powrót na właściwe tory drużyny Czarnych, która z meczu na mecz grała coraz lepiej, aż przełamała passę czterech porażek i rozbiła Wicher Steklno. Jednak w Wołczkowie zespół uciął sobie drzemkę na początku spotkania i po pierwszym kwadransie przegrywał 0:2. Już w pierwszej minucie zaspał bramkarz Czarnych, który zbyt długo zwlekał z rozegraniem przyjętej piłki i finalnie pozwolił ją sobie odebrać napastnikowi z Wołczkowa, który wykorzystał prezent i w 25. sekundzie dał prowadzenie swojej drużynie. Klops z pierwszych sekund podciął skrzydła gościom, którzy starali się atakować, ale były to próby raczej niegroźne dla dobrze zorganizowanej defensywy WB. a to gospodarze poszli za ciosem w 15. minucie, wykonując wrzut z autu w okolicach pola karnego. Wrzuconą w pole karne piłkę sprytnie odbił do tyłu napastnik, a jego nabiegający kolega huknął w samo okienko bramki Kuligowskiego.

W tej części gry lepiej piłkarsko wyglądali gospodarze, którzy byli skuteczni nie tylko pod bramką rywala, ale również w obronie, dopuszczając tylko raz do groźnego uderzenia ze strony gości. Kombinacyjna akcja i szybka wymiana podań zakończyła się uderzeniem Krzysztofa Kaczmarka, które na rzut rożny zdołał wybić bramkarz Wołczkowa.

Drugą połowę Czarni rozpoczęli z dwoma zmianami w składzie i dużo większym animuszem. Przyniosło to efekt już pięć minut po wznowieniu gry, kiedy to piłkę zagraną z rzutu rożnego odbił w okolice czternastego metra jeden z obrońców, a tam idealnie do strzału z woleja złożył się Krzysztof Kaczmarek i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy.  Czarni złapali kontakt i konsekwentnie próbowali doprowadzić do wyrównania, ale kolejne strzały padały łupem bramkarza z Wołczkowa lub mijały światło jego bramki. Gospodarze próbowali odgryzać się jeszcze groźnymi kontratakami, jednak defensywa Czarnych w drugiej odsłonie stanęła na wysokości zadania i nie dała się pokonać.

Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 2:1 (2:0)